Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Školství, mládež a tělovýchova


Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a tělovýchova

 


Aktuálně

 • Krizový štáb Ústeckého kraje doporučuje ředitelům mateřských, základních a středních škol zvážit udělení ředitelského volna a prodloužit tak podzimní prázdniny
  Krajský krizový štáb se sešel operativně ve čtvrtek odpoledne prostřednictvím videokonference, aby zhodnotil situaci ve školství na území regionu v souvislosti s šířením onemocnění covid-19. Aktuální situace v oblasti školství je relativně příznivá, přesto krajský krizový štáb přijal doporučující usnesení pro ředitele všech škol bez rozdílu zřizovatele, aby zvážili udělení volných dní (tzv. ředitelské volno) ve dnech 25. a 26. října 2021. (21.10.2021)

 • Pozvánka na veletrh „Jak na společné vzdělávání ?“
  (21.10.2021)
  Téma: Aktuality
 • V Chomutově se konalo okresní kolo soutěže T-PROFI – Talenty pro firmy
  Ve středu 20. října 2021 uspořádala Okresní hospodářská komora v Chomutově ve spolupráci se Střediskem volného času Domeček Chomutov okresní kolo 6. ročníku soutěže T-PROFI – Talenty pro firmy, kterého se zúčastnilo deset tříčlenných týmů žáků 5. tříd základních škol. Soutěž se konala pod záštitou Jindry Zalabákové, radní Ústeckého kraje pro školství, mládež a sport, a Milana Märce, 2. náměstka primátora statutárního města Chomutov. (21.10.2021)

 • V Roudnici nad Labem bylo slavnostně otevřeno nové špičkové pracoviště pro učební obor kuchař – číšník
  V Roudnici nad Labem, při Střední odborné škole a Středním odborném učilišti (SOŠ a SOU), Neklanova 1806, bylo slavnostně otevřeno nové výukové pracoviště pro odborný výcvik oboru kuchař – číšník. Nově zde přibyla odborná učebna zaměřená na přípravu studené kuchyně a sladkých pokrmů. (18.10.2021)

 • Střední průmyslová škola, Resslova 5 v Ústí nad Labem byla oceněna zaměstnavateli
  Klub zaměstnavatelů, o. p. s., pomáhá zlepšovat kvalitu řízení lidských zdrojů, podílí se proaktivně na rozvoji vzdělávání na všech úrovních, podporuje vznik kvalifikovaných pracovních míst a tím přispívá ke zvyšování konkurenceschopnosti ČR. Zvláštní pozornost při aktivitách na trhu práce věnuje Klub zaměstnavatelů podpoře spolupráce firem se středními i vysokými školami. Kromě ocenění Zaměstnavatel roku klub organizuje také hodnocení Škola doporučená zaměstnavateli na regionální i celostátní úrovni. (15.10.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém