Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Servis pro podnikatele


Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

 


Aktuálně

 • Známe firmy, které dostaly ocenění Spokojený zákazník Ústeckého kraje pro rok 2021
  Na krajském úřadě byly v pondělí 11. října slavnostně vyhlášeny výsledky 21. ročníku ceny „Spokojený zákazník Ústeckého kraje“. Národní cenu nově ve třech oborech (Zakázková výroba, odborný prodej a opravy výrobků; Stravování, pohostinství, ubytovací služby a cestovní ruch; Výroba a prodej potravin a nápojů) získalo celkem 15 podnikatelů. (11.10.2021)

 • Mezi živnostníky na Ústecku zaujal výrobce dětských hřišť, mezi firmami zazářila kovovýroba
  V Ústeckém kraji získala titul IBM Firma roku 2021 společnost KOVOSREAL, která se věnuje výrobě kovových polotovarů a nástrojů. Titul MONETA Živnostník roku 2021 Ústeckého kraje vybojoval Miloš Kratochvíl vyrábějící a prodávající dětská hřiště. (10.9.2021)

 • Ústecký kraj projde proměnou za miliardy, známe strategické projekty
  Jedenáct strategických projektů vybraných v rámci Fondu pro spravedlivou transformaci se dnes představilo na pracovním setkání nositelů. Pokud budou projekty úspěšné, může každý z nich získat až 50 milionů eur. Na jejich realizaci je vyčleněna polovina z prostředků připravených pro Ústecký kraj v rámci Fondu spravedlivé transformace, tedy 7,9 miliardy korun. Projekty řeší zaměstnanost, sociální témata, inovace, ale také čistou mobilitu a využití území po ukončení těžby hnědého uhlí. (9.9.2021)

 • Ústecký kraj je nano! Chce o tom přesvědčit první prezentace firem a výzkumných týmů v oblasti nanotechnologií
  Nanotechnologické firmy a špičkový výzkum v oblasti nanotechnologií z regionu představí akce Ústecký kraj – #JeToNano. V úterý 21. září ji v Centru přírodovědných a technických oborů (CPTO) pořádá Ústecký kraj ve spolupráci s Univerzitou J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Inovačním centrem Ústeckého kraje. (25.8.2021)

 • Známe nominované v soutěži Regionální potravina za Ústecký kraj
  Dvanáctý ročník soutěže o nejlepší Regionální potravinu je v plném proudu. Tentokrát hodnotitelská komise vybírala ty nejlepší produkty v Ústeckém kraji. O prestižní značku se zde ucházelo celkem 203 produktů od 48 výrobců, což bylo zatím nejvíce ze všech doposud hodnocených krajů. (3.8.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém