Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Senioři a handicapovaní


Cesta: Titulní stránka > Senioři a handicapovaní

 


Aktuálně

 • Klienti sociálních zařízení se utkali na Mistrovství ČR v horské cyklistice
  V obci Sruby u Chocně vyvrcholilo o víkendu Mistrovství České republiky v horské cyklistice, určené klientům sociálních zařízení, zaštiťované Českým svazem mentálně postižených sportovců, který umožňuje zažít pocit vítězství, úspěchu a radosti z pohybu každému sportovci. (20.10.2021)

 • Domov "Bez zámků" Tuchořice si pro své klienty připravil netradiční sportovní hry
  Domov "Bez zámků" Tuchořice připravil svým klientům zábavný den plný netradičních sportovních her, které vycházely z podzimního počasí, tradic a prací v zemědělství. (19.10.2021)

 • Očkovací centrum v OC Forum končí k 15. říjnu 2021
  Očkovací centrum v OC Forum končí. Vakcinace proti covid-19 bude pokračovat v ústecké Masarykově nemocnici. Očkobus Ústeckého kraje nadále jezdí po celém kraji. (12.10.2021)

 • V Lounech proběhlo dvoudenní preventivní vzdělávání seniorů
  Ve dnech 4. – 5. 10. 2021 proběhla v Lounech dvoudenní vzdělávací akce pro seniory – posluchače projektu Třetí věk v Lounech zaměřená na prevenci nežádoucích jevů. (6.10.2021)

 • Pohybem a zábavou k novému vozidlu
  Pohyb je pro seniory i zdravotně handicapované mnohdy velmi náročný. Tito lidé často potřebují pomoc druhých. Své o tom ví i lounský Svaz tělesně postižených, který v sobotu 2. října uspořádal na lounském výstavišti rodinný sportovně zábavný den Pohybem a zábavou podpořme seniory a zdravotně postižené. Tuto akci přišli osobně podpořit také hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller a místostarosta Loun Milan Rychtařík. Jejím vrcholem bylo předání nového sociálního automobilu Svazu tělesně postižených Louny (STP Louny). (4.10.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém