Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Rozvoj kraje


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje

 

Další zdroje

 
 • SRUKPOVRSKPortál Invest ÚK
 

Aktuálně

 • Nová turistická lávka přes Stožecké sedlo je v provozu
  V pátek 22. října 2021 skončila slavnostním přestřižením pásky výstavba nové lávky přes Stožecké sedlo. V rámci investiční akce byly kromě lávky vybudovány i dvě nové turistické stezky. Práce pro Ústecký kraj provedla českolipská společnost SaM silnice a mosty v průběhu 27 týdnů v období od srpna 2020 do srpna 2021. Celá akce byla financována z rozpočtu Ústeckého kraje. Celkové náklady na výstavbu lávky a nových turistických stezek překročily částku 19,5 milionu korun. (22.10.2021)

 • Ústecký kraj jako centrum vývoje autonomních prostředků
  Včera, dne 6. října, probíhalo do pozdních odpoledních hodin v Inovačním centru Ústeckého kraje (ICUK) se zástupci Ústeckého kraje, zástupci statutárního města Ústí nad Labem, za přítomnosti akademických odborníků z Českého vysokého učení technického (ČVUT) a zástupců komerčních subjektů jednání ohledně vzniku Platformy pro autonomní prostředky. (7.10.2021)

 • Skončila rekonstrukce silnice II/265 Krásná Lípa - Velký Šenov
  V Krásné Lípě dne 6. října 2021 skončila slavnostním přestřižením pásky rozsáhlá rekonstrukce silnice II/265 Krásná Lípa – Velký Šenov. Práce provedla EUROVIA CS pro Ústecký kraj v období od září 2019 do podzimu 2021. Financována byla za využití podpory z evropských fondů a státního rozpočtu, zbylé náklady nesl Ústecký kraj. Celkové náklady na rekonstrukci komunikace v délce přes 16 km překročily 247 milionů korun. (6.10.2021)

 • Odborné přeshraniční setkání báňských institucí České republiky a Saska
  (30.9.2021)

 • Krajská zdravotní zahájila v Děčíně výstavbu pavilonu Emergency
  Krajská zdravotní, a. s., v pondělí 27. září 2021 slavnostně zahájila v Nemocnici Děčín, o. z., její dostavbu. Investiční akce má název „Nový pavilon Emergency včetně operačních sálů, centrální sterilizace a jednotek intenzivní péče, Krajská zdravotní, a. s. – Nemocnice Děčín, o. z. (I. etapa)“. Poklepání na základní kámen se uskutečnilo za pavilonem E za účasti zástupců vedení a managementu Krajské zdravotní, a. s., hejtmana Ústeckého kraje Jana Schillera, náměstkyně primátora města Děčín Anny Lehké, zhotovitele – firmy VW Wachal a. s., a dalších hostů. (29.9.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém