Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Občan a obce


Cesta: Titulní stránka > Občan a obce

 


Aktuálně

 • Ústecký kraj hledá nové rodiče pro pěstounskou péči
  Ve čtvrtek 14. října 2021 se na krajském úřadě uskutečnilo 1. setkání pracovní skupiny pro propagaci pěstounské péče. Setkání se zúčastnili zástupci obecních úřadů obcí s rozšířenou působností, doprovázejících organizací a dalších organizací, které mají zájem aktivně se podílet na propagaci pěstounské péče v našem kraji. (22.10.2021)

 • Vítězové 23. ročníku soutěže Zlatý erb převzali pamětní listy
  Během slavnostního ceremoniálu a setkání v Rytířské síni Valdštejnského paláce, v sídle Senátu Parlamentu ČR, úspěšní soutěžící 23. ročníku soutěže Zlatý erb převzali 19. října 2021 z rukou předsedy Senátu Miloše Vystrčila pamětní listy. Na ceremoniálu nechyběli ani zástupci obce Tisá, která vyhrála v kategorii nejlepší webová stránka obce. (21.10.2021)

 • Setkání pěstounů Ústeckého kraje na Klínech
  Odbor sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje realizoval na Klínech každoroční setkání přechodných pěstounů. (12.10.2021)

 • Ústecký kraj pořádal konferenci o odpadovém hospodářství
  Ústecký kraj pořádal a hostil ve čtvrtek 23. září 2021 odbornou konferenci o odpadovém hospodářství s názvem Teorie a praxe v odpadovém hospodářství s cílem seznámit účastníky s novou legislativou týkající se odpadového hospodářství. (24.9.2021)

 • V celostátním kole soutěže Zlatý erb zvítězila Tisá
  Na konferenci ISSS v Hradci Králové byly 20. září 2021 slavnostně vyhlášeny výsledky již 23. ročníku populární soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Soutěže se v letošním roce zúčastnilo více než 400 obcí a měst ze všech 14 krajů ČR. V soutěži letos zabodovala i obec Tisá, která zvítězila v kategorii nejlepší webová stránka obce. (24.9.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém