Orientační nabídka

Ústecký kraj    

Aktuální téma: Portál rozvoje venkova


Cesta: Titulní stránka > Portál rozvoje venkova

 

 

Aktuálně 

 

Na základě dohody mezi odborem regionálního rozvoje a Vámi byl dne 1.12.2010 spuštěn nový internetový portál ,,Portál rozvoje venkova“, na kterém bude možné najít mnoho důležitých a užitečných informací o činnosti mikroregionů, příp. obcí na území našeho kraje.

Naším záměrem je společně vytvořit internetový portál, kde si budete moci vzájemně vyměňovat zkušenosti a informace i spolupracovat s ORR.

Pro zajištění takového rozsahu činností je nutné, aby jednotlivé mikroregiony průběžně do tohoto portálu vkládaly všechny koncepční, dlouhodobé i aktuální informace z činnosti mikroregionů, včetně poznatků a zkušeností jednotlivých obcí. Na portálu se dozvíte informace, které tam mikroregiony samy (až na výjimky) vloží.

Vzhledem k tomu, že počítáme se širokým zapojením mikroregionů do tohoto programu, bude ORR jeho prostřednictvím také monitorovat skutečné potřeby (dotazy), na které se bude snažit nalézt odpověď a tímto vznikne nejen spolupráce mezi mikroregiony, ale také Ústeckým krajem.

Jsme přesvědčeni o tom, že na základě partnerství lze dosáhnout společného cíle, kterým je zefektivnit komunikaci pro sdílení dobrých zkušeností.

Do projektu se mohou jednotlivé mikroregiony zaregistrovat, přes elektronický registrační formulář na těchto webových stránkách.

Těšíme se na tuto novou formu spolupráci s Vámi.
 

Nové dokumenty 

 

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání | nápověda

Kontakt 

 
Odbor regionálního rozvoje Garant: Jana Červinková E-mail: cervinkova.j@kr-ustecky.cz Telefon: +420 475 657 602Adresa:
Velká Hradební 3118/48
40002 Ústí nad Labem
 

 

Hlavní menu 

Přeskočit nabídku
 

Témata 

 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se