Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Média


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Aktuálně

 • Kvarteto středních škol z Ústeckého kraje bojovalo o titul Moderní škola 4.0
  Na Krajském úřadě Ústeckého kraje se uskutečnilo vyhlášení soutěže Moderní škola 4.0. Do této motivační soutěže se letos přihlásilo kvarteto odborných škol z regionu. Na akci nechyběla radní pro oblast školství Jindra Zalabáková a také Zdenka Vachková, předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost. Školy podle svého umístění získaly příslušné finanční ohodnocení. (26.10.2021)

 • Krajská zdravotní upravuje provozní dobu v očkovacích centrech
  Krajská zdravotní, a.s., s okamžitou platností upravuje provozní dobu očkovacích center v nemocnicích ve správě společnosti. Cílem je přizpůsobit provozní dobu aktuálnímu počtu očkovaných a zachovat vysokou dostupnost zdravotnického pracoviště. (25.10.2021)

 • Uzavření krajského úřadu v pátek 29. října
  V pátek 29. října 2021 bude Krajský úřad Ústeckého kraje uzavřen. K uzavření dojde v návaznosti na státní svátek z provozních a epidemických důvodů. Podatelna však bude pro veřejnost přístupná, a to v čase 8 – 14 hodin. V pondělí 1. listopadu již bude úřad otevřen dle běžných úředních hodin. Děkujeme za pochopení. (25.10.2021)

 • Ústecký kraj hledá nové rodiče pro pěstounskou péči
  Ve čtvrtek 14. října 2021 se na krajském úřadě uskutečnilo 1. setkání pracovní skupiny pro propagaci pěstounské péče. Setkání se zúčastnili zástupci obecních úřadů obcí s rozšířenou působností, doprovázejících organizací a dalších organizací, které mají zájem aktivně se podílet na propagaci pěstounské péče v našem kraji. (22.10.2021)

 • Nová turistická lávka přes Stožecké sedlo je v provozu
  V pátek 22. října 2021 skončila slavnostním přestřižením pásky výstavba nové lávky přes Stožecké sedlo. V rámci investiční akce byly kromě lávky vybudovány i dvě nové turistické stezky. Práce pro Ústecký kraj provedla českolipská společnost SaM silnice a mosty v průběhu 27 týdnů v období od srpna 2020 do srpna 2021. Celá akce byla financována z rozpočtu Ústeckého kraje. Celkové náklady na výstavbu lávky a nových turistických stezek překročily částku 19,5 milionu korun. (22.10.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém