Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 905 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 37  další stránka >
 
Řadit vzestupněŘadit sestupně ZměněnoŘadit vzestupněŘadit sestupně Název a anotaceŘadit vzestupněŘadit sestupně Zodpovídá
30.11.2021Malý chlapec pobývající v nemocnici získal pěstounskou péči
Chlapci, který je ze zdravotních důvodů od narození odkázán na péči zdravotnických zařízení a jehož příběh je mediálně sledovaný, se podařilo najít pěstounku. Včera již soud rozhodl o svěření chlapce do péče.
Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
22.5.2009Výjezdní jednání Rady Ústeckého kraje
Mgr. Veronika Kindlová
30.11.2021Dnes od 10:00 hodin přímý přenos on-line tiskové konference k Dopravě Ústeckého kraje
Dnes dopoledne od 10:00 hodin můžete živě na webu Ústeckého kraje sledovat přímý přenos on-line tiskové konference k plánovaným změnám v Dopravě Ústeckého kraje, které přijdou s prosincovou aktualizací jízdních řádů. Přímý přenos můžete sledovat v odkazu zde na webových stránkách, YouTube i Facebooku Ústeckého kraje.
Ing. Martin Volf
29.11.2021Krajská zdravotní uspořádala odbornou konferenci 14. Mostecký pediatrický den
Regionální odborná konference s názvem 14. Mostecký pediatrický den se uskutečnila 25. listopadu 2021 v konferenční místnosti restaurace Benedikt v Mostě. Akci určenou pro zdravotníky se zaměřením na dětské pacienty uspořádalo pod záštitou České pediatrické společnosti a hejtmana Ústeckého kraje Jana Schillera Dětské a dorostové oddělení s perinatologickým centrem Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Most, o. z. Jejím odborným garantem byla primářka mosteckého oddělení Marie Váchová.
Mgr. Hana Šťástková
11.5.2009Městská nemocnice v Litoměřicích získala 100 000,- Kč
V 11 hodin byl dnes v prostorách Městské nemocnice, za účasti hejtmanky Jany Vaňhové a starosty města Litoměřic Mgr. Ladislava Chlupáče, do rukou ředitele nemocnice MUDr. Leoše Vysoudila, předán symbolický šek ve výši 100 000,- Kč.
Mgr. Veronika Kindlová
29.11.2021Ústecký kraj byl svědkem klavírních výkonů hodných světových pódií
Absolutní vítězkou 54. ročníku mezinárodní klavírní soutěže Virtuosi per musica di pianoforte, který se konal od 24. do 26. listopadu 2021 v Severočeském divadle v Ústí nad Labem, se stala dvanáctiletá Nora Lubbadová z České republiky. Ta porotu uchvátila svým přesvědčivým podáním skladeb od Bacha, Beethovena, Rachmaninova a Chopina.
Bc. Vít Hnízdil
26.11.2021V Domově "Bez zámků" Tuchořice září vánoční strom
Adventní nálada již vládne celým Domovem "Bez zámků" v Tuchořicích. Rozsvícení stromu se stalo tradiční událostí nejen pro klienty Domova. Tu správnou adventní atmosféru navodili samotní klienti, když vánočním průvodem za zvuků vánočních písní přivedli pannu Marii, Josefa i malého Ježíška. S průvodem také přišlo letošní vánoční cukroví, které mohli všichni ochutnat. Podpořit klienty přišly také děti z místní základní a mateřské školy a žáci Základní umělecké školy Žatec.
Mgr. Hana Šťástková
26.11.2021Ústecký kraj zahájí období adventu tradičním koncertem
Ústecký kraj uspořádá v předvečer první adventní neděle, tedy v sobotu 27. listopadu, tradiční adventní koncert ve spolupráci s teplickým spolkem Trautzlova umělecká společnost. V předchozích letech zahájil krajský koncert období adventu již na několika různých místech regionu - v Oseku, Litoměřicích, Děčíně, Teplicích či Lounech.
Bc. Vít Hnízdil
25.11.2021Chemické fórum Ústeckého kraje se zaměřilo na téma dekarbonizace chemického průmyslu
Ústecký kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Ústeckého kraje uspořádal ve čtvrtek 25. listopadu chemické fórum, které se věnovalo dekarbonizaci chemického průmyslu, ale i dalších oblastí. Během fóra, které se konalo v Inovačním centru Ústeckého kraje, vystoupila také 1. náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje Lubomíra Mejstříková.
Mgr. Hana Šťástková
24.11.2021Ústecký kraj vyhlásil dotační program Podpora rozvoje infrastruktury cestovního ruchu v Ústeckém kraji
Na webu Ústeckého kraje je vyhlášena výzva pro podávání žádostí o dotaci z programu Podpora rozvoje infrastruktury cestovního ruchu v Ústeckém kraji. Hlavním cílem a smyslem tohoto nového dotačního programu je podpora rozvoje doprovodné turistické infrastruktury na území Ústeckého kraje, rozvoj turistické nabídky a zkvalitnění poskytovaných služeb pro návštěvníky našeho kraje.
Mgr. Hana Šťástková
22.11.2021Ve středu 24. listopadu pořádá Památník Terezín symbolický Pochod živých se svíčkami
Ing. Martin Volf
22.11.2021Prohlášení Krajské zdravotní, a. s., k poskytování zdravotní péče
Nemocnice Krajské zdravotní, a. s., (KZ) zaznamenávají v posledních týdnech, stejně jako po celé republice, narůstající počet osob hospitalizovaných s nemocí covid-19. Na základě informací o šíření covidu-19 v populaci Ústeckého kraje zároveň předpokládáme, že tento počet bude v příštích týdnech dále narůstat. Péče o pacienty s covidem-19 je náročná a významným způsobem čerpá zdroje společnosti KZ. V současné situaci proto není možné poskytovat méně akutní (elektivní) péči ve stejném rozsahu, v jakém bylo původně plánováno.
Ing. Martin Volf
22.11.2021Klientka Domova sociálních služeb Litvínov oslavila úctyhodné 95. narozeniny
V měsíci listopadu oslavila klientka Domova sociálních služeb Litvínov, p. o., Danuše Jiráčková své devadesáté páté narozeniny. Oslavenkyni přijela za Ústecký kraj osobně poblahopřát také vedoucí odboru sociálních věcí Petra Lafková a ředitel instituce Vladimír Vopelka.
Bc. Jan Nový
22.11.2021Ústecký kraj zve na seminář Transformace v uhelných regionech [PDF, 299 kB]
Ústecký kraj zve všechny, kteří se chtějí seznámit s aktuálními informacemi týkajícími se spravedlivé transformace v Ústeckém kraji na seminář Transformace v uhelných regionech. Seminář se uskuteční v úterý 30. listopadu 2021 od 10:00 do 11:30 hodin, on-line přes platformu MS Teams.
Mgr. Hana Šťástková
18.11.2021Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb v Litoměřicích vybojovala první místo v celostátní soutěži Rio Mare Svačina roku 2021
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb v Litoměřicích si na svůj účet připsala další úspěch –umístění žáka Šimona Chovanečka na prvním místě v celostátní gastronomické soutěži Rio Mare Svačina roku 2021.
Bc. Jan Nový
18.11.2021Na odboru sociálních věcí proběhlo akreditované vzdělávání k drogové problematice
Na odboru sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje proběhlo on-line formou akreditované vzdělávání na téma drogové problematiky. Vzdělávání bylo realizováno společností Podané ruce, která se zabývá prevencí závislostí.
Mgr. Hana Šťástková
17.11.2021Ústecký kraj pomohl postiženým živelní pohromou
Jeden milion korun z darů Karlovarského a Plzeňského kraje rozdělili radní Ústeckého kraje mezi 14 nejvíce zasažených obyvatel obcí Stebno a Klůček. Tyto obce v létě postihla neobvyklá živelní pohroma, která v nich způsobila rozsáhlé škody na majetku. Kromě peněz z pojistek a sbírek tak zasažení získají i finanční pomoc a podporu od Ústeckého kraje.
Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
17.11.2021Hejtman Jan Schiller si Den boje za svobodu a demokracii připomněl ve Strupčicích
Ve středu 17. listopadu si připomínáme státní svátek Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva. Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller položil při této příležitosti květiny u pamětní desky umístěné na obecním úřadu ve Strupčicích a vzdal úctu všem žákům i studentům, kteří bojovali za svobodu a demokracii. K pietnímu aktu se připojil také starosta Strupčic Luděk Pěnkava.
Mgr. Hana Šťástková
15.11.2021Ústecký kraj si v Lomu u Mostu připomněl 75 let od katastrofy v Dole Kohinoor I.
Včera uplynulo přesně 75 let od katastrofy v Dole Kohinoor I. v Lomu u Mostu, která si vyžádala dvaapadesát lidských životů. Důlní neštěstí se zařadilo k těm nejtragičtějším, která hlubinné dobývání hnědého uhlí v severočeském regionu po dlouhá desetiletí provázela. Památku zmařených životů uctil také Ústecký kraj spolu s hejtmanem Janem Schillerem.
Bc. Jan Nový
15.11.2021Ústecký kraj pomůže občanům, kteří se z důvodu energetické krize ocitli v těžké situaci
Ústecký kraj ve spolupráci s partnerem – Panelem humanitárních organizací Ústeckého kraje, který sdružuje organizace pomáhající občanům v krizi, se také zapojil do koordinace se zajištěním pomoci občanům, kteří se ocitli v náročné životní situaci z důvodu energetické krize.
Bc. Vít Hnízdil
15.11.2021Soutěž Stejná šance - Zaměstnavatel 2020 zná své vítěze
Slavnostní vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Stejná šance - Zaměstnavatel 2020 a Kolega 2020 proběhlo v přednáškovém sále Lidové půjčovny v Ústí nad Labem. V pořadí 9. ročník soutěže již tradičně probíhal pod záštitou Ústeckého kraje a ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Ústeckého kraje. V letošním ročníku se ke spolupráci připojila také Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem.
Mgr. Hana Šťástková
12.11.2021Ústecký kraj představil na strojírenském veletrhu nové příležitosti v oblasti podpory inovací
V rámci konání 62. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně se tradičně jako vystavovatel zúčastnil také Ústecký kraj, kde prezentoval nové příležitosti regionu. V rámci doprovodného programu byla zajištěna řada odborných workshopů a prezentací zaměřených především na nanotechnologie, data pro obce, vodíkovou ekonomiku a služby pro digitalizaci firem v Ústeckém kraji.
Bc. Vít Hnízdil
12.11.2021Ústecký kraj v projektu podpořil polytechnickou soutěž T-Profi
Šestý ročník krajského kola polytechnické soutěže „T-PROFI“ – Talenty pro firmy obhájil teplický tým vedený zástupcem společnosti Mahr, s. r. o. a žáky ZŠ a MŠ Krupka a Střední školy stavební a strojní Teplice.
Bc. Vít Hnízdil
11.11.2021Ústecký kraj uctil památku válečných veteránů a obětí holocaustu
Den válečných veteránů se slaví celosvětově 11. listopadu, u příležitosti konce První světové války. Ústecký kraj si tento den připomněl v Městských sadech v Ústí nad Labem, kde se hejtman Jan Schiller zúčastnil oficiálního pietního aktu.
Bc. Jan Nový
11.11.2021Na Krajském úřadě Ústeckého kraje bylo oceněno 116 dobrovolných hasičů za unikátní pomoc během pandemie
Tisíce hodin v dobrovolné službě, upřednostňování obecných zájmu nad těmi vlastními a především ochota pomáhat. Tak by se dalo charakterizovat úsilí, které sbory dobrovolných hasičů vynaložily při boji s pandemií. Za svou oddanou práci byly jednotky odměněny záslužnými covidovými medailemi, které na Krajském úřadě Ústeckého kraje převzaly z rukou svého vedení.
Bc. Jan Nový

Zobrazeno je 25 z celkem 905 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 37  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies