Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Krizové situace


Cesta: Titulní stránka > Krizové situace

 


Aktuálně

 • Krizový štáb Ústeckého kraje doporučuje ředitelům mateřských, základních a středních škol zvážit udělení ředitelského volna a prodloužit tak podzimní prázdniny
  Krajský krizový štáb se sešel operativně ve čtvrtek odpoledne prostřednictvím videokonference, aby zhodnotil situaci ve školství na území regionu v souvislosti s šířením onemocnění covid-19. Aktuální situace v oblasti školství je relativně příznivá, přesto krajský krizový štáb přijal doporučující usnesení pro ředitele všech škol bez rozdílu zřizovatele, aby zvážili udělení volných dní (tzv. ředitelské volno) ve dnech 25. a 26. října 2021. (21.10.2021)

 • ČEPS udělila tajemníkovi BRUK a vedoucímu oddělní krizového řízení Marcelu Kucrovi medaili za bezpečnost
  Provozovatel přenosové soustavy udělil zástupcům bezpečnostních složek „Medaile za bezpečnost ČEPS“. Slavnostní akt se uskutečnil 12. října 2021 v prostorách míčovny Pražského hradu. Medaile oceněným předali ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček, předseda představenstva ČEPS Martin Durčák a bezpečnostní ředitel ČEPS Martin Bílek. Mezi oceněnými je i vedoucí oddělení krizového řízení Krajského úřadu Ústeckého kraje a tajemník Bezpečnostní rady Ústeckého kraje Marcel Kucr. (19.10.2021)

 • Bezpečnostní rada Ústeckého kraje hodnotila práci složek IZS i aktuální stav na skládce CELIO
  Na Krajském úřadě Ústeckého kraje se letos již potřetí v pravidelném termínu konala Bezpečnostní rada Ústeckého kraje (BRÚK). Během jednání BRÚK byly probrány pravidelné body z oblasti krizového řízení a diskutován byl také aktuální stav na Skládkovém komplexu CELIO, a. s. (24.9.2021)

 • Ústecký kraj předal dobrovolným hasičům dary za téměř tři miliony
  Tisková zpráva ze dne 21. září 2021 (21.9.2021)

 • Krajští profesionální hasiči dnes složili slib věrnosti
  Po dvou letech se Národní hřbitov před Malou pevností v Terezíně opět zaplnil profesionálními hasiči. Celkem 72 příslušníků Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje zde dnes slavnostně složilo slib věrnosti. (20.9.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém