Orientační nabídka

Ústecký kraj    

Aktuální téma: Dopravce roku 2013


Cesta: Titulní stránka > Dopravce roku 2013

 

 

Dopravce roku 2013 - hlasujte zde

Aktuálně 

 

Vážení občané,

již pošesté vyhlásil Ústecký kraj anketu Dopravce roku, v níž vy, tedy cestující veřejnost, vyberete  dopravní společnost, která  získá na další rok  zmíněný prestižní titul. Za šest let se ukázalo, že občany našeho regionu soutěž, respektive anketa, oslovila. Rok co rok jich hlasuje více a tak se Dopravce roku stává téměř objektivním pohledem tisíců lidí na veřejné dopravní služby. I letos zařadili pořadatelé do ankety dvanáct dopravců – deset autobusových a dva železniční. Jsou to všechno firmy a společnosti, které vás, občany, vozí po kraji nebo jen v místě vašeho bydliště do práce, za sportem a zábavou, do školy, k lékaři  a také za poznáváním  našeho kraje. Samozřejmě, že anketa bude mít jednoho takříkajíc velkého, hlavního výherce, ale budou vyhlášeni nejlepší dopravci i v dílčích kategoriích. Vlastně ke všemu se vyplněním anketního lístku můžete vyjádřit - k jednání dopravní obsluhy,  k pohodlí autobusů a k jejich čistotě a samozřejmě ke spolehlivosti dopravy. Tam já osobně řadím vedle dodržování jízdních řádů také bezpečnost dopravy na našich silnicích. Zajímavým srovnáním bude rovněž  hlas odborné poroty  - i ta vybere nejlepšího dopravce  a my budeme moct srovnávat.

Vážení občané, hlasovat v anketě Dopravce roku 2013 Ústeckého kraje můžete až do konce listopadu, a to zasláním hlasovacích lístků, které zveřejníme v našich krajských novinách nebo v měsíčníku Metropol, na adresu krajského úřadu a také jejich vhozením do hlasovacích uren v informačních kancelářích dopravců. A protože žijeme v době moderní, můžete vyplnit anketní lístek pár kliknutími na jeho elektronickém ztvárnění na našem krajském webu. Výsledky vyhlásíme v polovině prosince.

Děkuji vám milí spoluobčané, za to, že nám pomáháte i touto formou zlepšovat veřejnou dopravu v našem kraji; vaše náměty, připomínky, doporučení a  také stížnosti, které dostáváme i mimo tuto anketu, nikdy nezapadnou a vnímáme je jako dobře slyšitelný hlas veřejnosti a vaše pokyny k tomu, jak máme v rámci možností veřejnou dopravu autobusy i vlaky zlepšovat.

Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje

 


Vyhledávání

rozšířené vyhledávání | nápověda
 

Dopravce roku 2013 

 

 

Dopravce roku 2013


 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se