Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava


Cesta: Titulní stránka > Doprava

 

Další zdroje

 
 • Doprava Ústeckého kraje
 • BESIP
 


Aktuálně

 • Kozí dráha v Telnici slavila výročí i obnovu
  Nádraží v ústecké Telnici si připomnělo sto padesát let existence Kozí dráhy – železniční trati vedoucí z Děčína do Oldřichova u Duchcova. K vidění byly historické i současné drážní dopravní stroje, výstava dobových fotografií a mapových podkladů Kozí dráhy i promítání filmu Zapomenuté lokálky v telnickém kině. (11.10.2021)

 • Připomenutí 150. výročí vzniku a obnovy provozu Kozí dráhy
  V sobotu 9. října 2021 od 10:00 do 16:00 hodin proběhne na nádraží v Telnici akce Připomenutí 150. výročí vzniku a obnovy provozu Kozí dráhy. (5.10.2021)

 • Safety Road zavítala do Loun, Kadaně a Teplic
  V září proběhl už devátý ročník preventivní akce pro studenty středních škol Safety Road. Cílem akce je eliminovat časté tragické nehody zejména mladých řidičů. Během tří dnů se akce zúčastnilo téměř 600 studentů. (23.9.2021)

 • V Gdaňsku proběhla evropská premiéra jednotky PESA 654 Elf pro regionální spoje v Ústeckém kraji
  Největší ryze soukromý osobní železniční dopravce ve střední Evropě, RegioJet, a zástupci předního evropského výrobce železniční techniky – polské společnosti PESA Bydgoszcz SA za přítomnosti zástupců Ústeckého kraje dnes na veletrhu kolejové techniky TRAKO v polském Gdaňsku oficiálně představili první elektrickou jednotku PESA 654. Jednotky jsou pro dopravce RegioJet v netradiční zeleno-žluté barevné kombinaci – odpovídající zbarvení Dopravy Ústeckého kraje. (22.9.2021)
  Téma: Aktuality

 • Obchvat u města Roudnice nad Labem je hotový. Nová komunikace měří přes 3,5 kilometru
  V Roudnici nad Labem byla v úterý 7. září 2021 zprovozněna nová komunikace, která odvádí dopravu z centra města Roudnice nad Labem. Stavbu, která začala v roce 2019, realizovalo pro Ústecký kraj sdružení firem EUROVIA CS a HERKUL. Financována byla za využití podpory z evropských fondů a státního rozpočtu. Celkové náklady na komunikaci v délce 3,531 km se vyšplhaly přes 435 milionů korun. (7.9.2021)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém